Email
Connect

Feedback from clients (in Estonian)

We have collected testimonies of our collaboration over the past couple of years.

Koostöö sujus väga hästi, hoolimata 200 km-st vahest - õnneks videosillad ühendasid piisavalt. Saime oma e-poe just nii ägeda kui vargsi lootsime. Nüüd on see ka meie Kesk-Euroopa klientidele väga meeldima hakanud
Mauris Abner Radis
NOPE tiim aitas meid nii lähteülesande mõtestamise kui kogu brändiuuenduse protsessi juhtimise ja elluviimisega. Koostöös saavutatud tulemus on Peetri Pizza brändile andnud uue hoo ja värskuse ning meie ühine tulevikueesmärk ja pingutus Nopega on saavutada ning hoida brändikasutus ühtsena kõikidel frantsiisipartneritel.
Marko Pleiats Peetri Pizza
Efektiivne ja toetav koostöö oma ala tõeliste spetsialistidega tagas oodatud tulemi ning meeldiva tööprotsessi algusest lõpuni.
Sander Tammesoo ReachU
NOPEga koostöö on edukas, sest valmivad asjad, millest meil päriselt kasu on. Seda tänu sellele, et iga projektiga mõeldakse kaasa, kas see kõnetab meie kliente ja kas see on parim viis eesmärgi saavutamiseks. Kuna MindTitani tegevusala masinõpe on valdkond, kus tuleb kliente väga palju harida, siis selline kaasamõtlemine on hädavajalik.
Kristjan Jansons, CEO MindTitan
Koostöö NOPE-ga oli väga mõnus - meie algne idee arenes kaugemale ja kõrgemale ning tundsime kogu projekti vältel, et tegu on partneriga, kes mõtleb kaasa ja suhestub meie nägemuse ning eesmärkidega.
Kadri Arrak Tartu Teaduspark
Meie koostöö juures oli kõige vahvam tõdemus, et tegu on tõelise partnerlusega. See ilmutas end nii professionaalses ja süstemaatilises lähenemises, millega NOPE kogu protsessi jooksul meid aitas, kui ka nende vastutulelikkuses ja paindlikkuses. Tundsime, et oleme üks tiim ning et ka meie nägemus ja arvamus on tõeliselt kuulda võetud. Lõime koos suurepärase lahenduse, millest paremat ei oskagi soovida.
Mark Fishel Tartu NLP
NOPE on meie turunduse strateegiline partner, kellega on koostöö kestnud juba mitu aastat. Oleme alati saanud kindlad olla, et ka raskemad ülesanded lahendatakse professionaalselt ning kvaliteetselt.
Taavi Rebane Messente
Projekti alustades on ideid ja mõtteid palju, iseasi kuidas need kõik realiseerida ning sobivaks vormida. Nope oli meile suureks abiks lendlevate mõtete püüdmisel ja kohandamisel. Väga oluline on leida koostööpartner, kellega tunnetad üksteisemõistmist ja sarnast rütmi. Et heast asjast saaks parim, on vaja kaasata väärt spetsialiste ja neid usaldada.
Marit Sepma HERB Spa
gotoAndPlay ja Nope aitasid ehitada ja kujundada meie veebirakenduse MyFinancier tugeva ning toimiva baasvundamendi. Oli väga meeldiv teha koostööd meeskonnaga, kes olid valmis mõtlema kaasa ja looma lahendusi, mis asuvad osati traditsioonilistest kastidest väljaspool. Soovitame gotoAndPlay ja Nope meeskondi kindlasti ka teistele, sest tegemist on usaldusväärsete oma ala spetsialistidega, kes teevad oma tööd kirega ning see peegeldub ka tulemuses.
Kadri Mäsak MyFinancier
2018 aasta kauni suve lõpus viis õnnelik juhus meid kokku heade inimestega, kes olid nõus meie ühingu kodulehekülje uuendamisse oma aega, teadmisi ning loovust panustama. Selle suurepärase koostöö tulemusena saame oma kodulehekülje kaudu olla vahendajaks kõigile, kes erineval moel on seotud autismivaldkonnaga. Aitäh NOPE, et laenasite enda aega, häid mõtteid ja rõõmu meie uue kodulehe kujunduse ja logo loomiseks. Iga panus on terviku jaoks oluline ning uus koduleht annab meie tegevusele hoo sisse!
Aet Urbas Tallinna & Harjumaa Autismiühing
On palju edulugusid, mis alguse saanud mõnest õnnelikust juhusest või esmakontaktist, NOPE ja CX Eesti vaheline aastatepikkune koostöö on osutunud täpselt selliseks. Üks vihje, üks külaskäik NOPE kontorisse koos väikese kohviga – nii sündiski Soudal Eesti CX Karikasarja visuaalne pool. Lihtne, ilus ja elegantne visuaal, proaktiivne suhtlus ja suur paindlikus - mida rohkemat veel ühelt koostööpartnerilt oodata?
Lauri Peil, Founder Microsport; CX
Koostöö NOPEga oli lihtne ning kõik sujus ladusalt. Disaini puhul ei tekkinud kordagi vajadust välja tuua mingeid anomaaliaid või hetki, mis meie silmis ei sobinud.
Kristel Tannik Roheline Park
Minul on olnud NOPE tiimiga väga tore ja meeldiv koostöö mitme aasta vältel. Enamik asju on olnud alati õigeaegsed ja ilusad ja kiired. Miks ma ütlen aga enamik - olenemata, et tööd said õigeks ajaks tehtud; olenemata sellest, et minu kliendid on öelnud, et NOPE on partner keda tasub kindlasti hoida; olenemata sellest, et soovitan NOPEt alati kui keegi uurib disaini või arenduspartneri kohta, on meil jäänud ikkagi veel ühiselt cosmopolitanid joomata. Kuigi me ju lubasime, et "kunagi teeme"!
Mart Valner AOC
Lihtne, intuitiivne ja mõnusalt erk lõppkasutaja vaade on lihtsustanud matuse tseremooniaid korraldada. Toote poolelt on uus lahendus andnud meile võimaluse uusi digitaalseid võimalusi hakata pakkuma ka matuse büroodele Lätis, Leedus, Soomes ja Rootsis. Süsteemi saab kohandada vastavalt iga riigi matuse traditsioonide, ettevõte suuruse ja kohalikele regulatsioonidele.
Lauri Maldre Tallinna Krematoorium
Kliendina on meil väga kõrged ootused ning gotoAndPlay puhul me teame, et isegi meie kõige metsikumad ideed saavad reaalsuseks. “Ei” on sõna, mis lihtsalt ei kuulu nende sõnavarasse. Väga soovitan neid ja mitte vaid nende oskuste, vaid sihikindluse, täpsuse ning abistava iseloomu tõttu. Enam paremaks minna ei saa!
Maarja-Linda Taur, Loovdirektor Endover
Esimesel päeval aegade parim tulemus sissetulevate kontaktide osas ja esimese kahe päevaga +100% inbound leade võrredes eelmise parima tulemusega kahe päeva jooksul räägib juba enda eest ja seda madalhooajal. Lisaks läheb ilmselt oluliselt pikemaks ka veebilehel viibitud keskmine aeg, aga seda saab hiljem näha.
Liisa Parv Eliko
Me tundsime nagu nad oleks osa meie enda tiimist. Me saime nendelt nõu ja abi kõige osas. Pärast projekti lõppu oli tunne justkui keegi oli meie igapäevasest töökeskkonnast ära kadunud.
Oliver Vesi, Turundusjuht Katana